بازاریابی دیجیتال ابزار یا تکنیک ؟

در آخرین فصل سال، در تاریخ 30 دی ماه 1395، همایش راهکار‌های بازاریابی و فروش توسط موسسه بازار دانایی در مرکز همایش‌هایی صدا و سیما برگزار شد.

در این همایش بسیاری از اساتید مطرح بازاریابی و فروش ایران حضور داشتند که در مورد آخرین دستاوردهای روز دنیا در این حوزه سخنرانی‌های خود را ایراد کردند.

کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی ایران اعتقاد دارد یک معضل بزرگ و پیچیده برای کسب و کارها و صنعت ما، معقوله فروش و بازاریابیست. که با توجه به فرهنگ و اقتصاد پیچیده ما، هماهنگ سازی علم روز دنیا را با شرایط اقتصادی کشور دشوار نموده است. از این رو پرداختن به موضوع بازاریابی و فروش را یکی از فعالیت‌های اصلی خود چه برای کسب و کارهای اینترنتی چه سایر کسب و کارها قرار داده است.

ادامه مطلب: بازاریابی دیجیتال ابزار یا تکنیک ؟

  • Hits: 6586

تنها چند پله تا افتتاح اولین مرکز شکل‌گیری کسب و کار اینترنتی ایران در استان کردستان باقی مانده است

در راستای انعقاد تفاهم‌نامه راه اندازی صد کسب و کار اینترنتی در استان کردستان در مرداد ماه امسال، پس از طی شدن فرایند آماده‌سازی مقدمات و تخصیص فضای فیزیکی توسط استان و فضای اعتباری توسط کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی به این پروژه، جلسه نهایی در خصوص اتخاذ تصمیمات برای راه‌اندازی مرکز در تاریخ دوم بهمن ماه در اداره کل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان در شهر سنندج برگزار شد.

در این جلسه که دبیر کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی و هیات همراه حضور داشتند، توضیحات لازم برای افتتاح این مرکز توسط دبیر کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی به اعضای حاضر در جلسه ایراد شد.

ادامه مطلب: تنها چند پله تا افتتاح اولین مرکز شکل‌گیری کسب و کار اینترنتی ایران در استان کردستان باقی مانده است

  • Hits: 5706

برنامه کلید قسمت 31- رهبر کارآفرین مالزیایی

دکتر داتو غزالی کار آفرین و میلیونر مالزیایی میهمان این هفته برنامه کلید شد.در این برنامه در مورد سرمایه گذاری در ایران و روشهای موفقت در کسب و کار صحبت کردیم.او که به همراه هیات سرمایه گذار مالزیایی و به دعوت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به ایران سفر کرده بود ایران را در حوزه مهندسی توانمند و زبانزد نام برده و از فرصت های سرمایه گذاری در این حوزه صحبت میکند.

لینک مشاهده این قسمت در آپارات : قسمت 31 برنامه کلید

زیر نویس این قسمت رو میتونید از اینجا دانلود کنید :کلیک کنید

  • Hits: 6233

سخنرانی دبیر کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی ایران در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد

چهارمین نشست از هفتمین سری نشست های تخصصی علم اطلاعات و دانش شناسی ، با عنوان استراتژی محتوا در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برگزار شد. مهندس محمد صادق مالکی، دبیر کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی و خانم زهرا ناصری از "دانشگاه تهران" سخنرانان این نشست بودند که پس از خوش آمدگویی آقای دکتر مصطفی امینی به بیان دیدگاه های خود درباره استراتژی محتوا پرداختند.

ابتدا سرکار خانم زهرا ناصری به بیان مباحث کلیدی درباره استراتژی محتوا پرداختند.

سپس، دبیر کنسزسیوم کسب و کارهای اینترنتی ایران، مهندس محمد صادق مالکی، با رویکرد استراتژی محتوا در حوزه کسب و کار شروع کردند و در ادامه با نمایش دو فیلم چند دقیقه ای و شبیه سازی استرانژی محتوا به منوی غذایی برای مشتریان به جذابیت این موضوع افزودند. به زعم ایشان، این مطالب در واقع راهنمایی است برای صاحبان کسب و کارهای محتوا محور برای عرضه و ایجاد بهینه محتواهایشان در محیط های مختلف و امید است با توجه بیشتر ایشان به این موضوع، شاهد رشد روزافزون آن ها باشیم.

                                                                               

جهت دریافت فایل ارایه شده در نشست اینجا را کلیک نمایید

  • Hits: 6310

قطار تکاپو در استان مازندران به ایستگاه اجرا نزدیکتر شد

استانداری استان مازندران صبح روز 17 آبان با حضور مدیران کل این استان، میزبان مدیران کنسرسیوم کسب و کار اینترنی ایران بودند. این نشست با حضور دکتر طهماسبی، مدیر کل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات استان مازندران و برخی مدیران کل استان همچون سازمان نظام صنفی رایانه ای، شهرداری ساری، بنیاد نخبگان استان، مرکز رشد فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران، پارک علم وفناوری استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، مرکز برنامه ریزی نوسازی و فناوری اطلاعات، دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان، دانشگاه علوم و فنون بابل، دانشگاه نوشیروانی بابل، مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، دانشگاه علم و فناوی بهشهر برگزار شد و در آن محمدصادق مالکی، دبیر کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی ایران، در خصوص نحوه راه اندازی و برنامه ریزی پروژه توضیحاتی داد.پس از بحث و بررسی در مورد جزییات کار و پاسخ دادن به سوالات برخی از مسئولین در انتهای جلسه مقرر شد، نشست بعدی در تهران پیرامون بررسی زمینه ها و امکانات موجود در استان مازندران برای ایجاد و احداث پارک تولید محتوا برگزار شود.

  • Hits: 6216