میلاد اردوی استارت آپ در باشگاه میلاد شهرداری کرج

karaj2-6216d65f رویدادها

میلاد اردوی استارت آپ در باشگاه میلاد شهرداری کرج

اولین اردوی استارت آپ کرج با شعار بزرگ فکر کن ، ولی کوچک عمل کن، 29 تا 31 اردیبهشت درجهانشهر، باشگاه میلاد شهرداری، برگزار می شود.

به گزارش کنسرسیوم کسب و کار های اینترنتی، در اردوی استارت اپ کرج ،علاوه بر اینکه شرکت کنندگان در غالب گروه هایی که تشکیل می دهند روی ایده خود کار می کنند ، سازمان هایی چون شهرداری کرج، بنیاد ملی نخبگان ، بانک مهر اقتصاد، فرش وزرا و... با بیان نیاز هایی که دارند ، موضوعات مشخصی را تعیین کرده و از بهترین ایده ها در آن زمینه مستقیما حمایت خواهند کرد.

وحید عباس زاده ، برگزار کننده و تسهیل گر رویداد در گفت و گو با خبرنگار کنسرسیوم کسب و کار اینترنی ، با اشاره به پتانسیل بالای جوانان و علاقه مندان کار آفرینی در کرج، بیان کرد : هدف اصلی ما این است که فرصتی فراهم کنیم تا تیم ها در این سه روز شکل بگیرند، دموی ایده ها آماده شود، و در نهایت سرمایه گذاران جذب شوند. در همین راستا ما از تمامی افراد و گروه هایی که ایده دارند دعوت کردیم بدون هیچ محدودیتی شرکت کنند، ایده را ارائه دهند، بوم کسب و کار تنظیم کنند و دمو بدهند ، ما از هیچ حمایت و کمکی دریغ نخواهیم کرد. وی همچنین افزود : از مراکز آموزشی چون دانشگاه آزاد کرج، دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه پیام نور ، شرکت الگام و مجتمع فنی کرج تیم هایی شرکت خواهند کرد.

ادامه مطلب: میلاد اردوی استارت آپ در باشگاه میلاد شهرداری کرج

  • Created on .
  • Hits: 2104

نکته هایی پیرامون SPSS و پایان نامه نویسی

نکته هایی پیرامون SPSS و پایان نامه نویسی

کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی با همکاری دانشکده کار آفرینی دانشگاه تهران، اقدام به برگزاری یک سمینار 3 ساعته با موضوع "نکاتی پیرامون SPSS و پایان نامه نویسی" کرده است. این رویداد با حضور مهندس محمد سالمیان کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی انجام خواهد شد همچنین گواهی نامه حضور در این سمینار به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

این سمینار چهار شنبه 14 بهمن از ساعت 13 الی 17   در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به آدرس خیابان کارگر شمالی، خیابان 16 (فرشی مقدم )، سالن آمفی تئاتر دانشکده کار آفرینی برگزار خواهد شد.

از علاقه مندان دعوت می شود برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66405273 تماس حاصل کنند . همچنین برای ثبت نام در رویداد می توانید به آدرس https://evand.ir/events/spss مراجعه کنید.

  • Created on .
  • Hits: 5785

دوره ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دوره ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

پس از تحقیقات و مطالعات فراوان برروی کسب و کار های موفق ایرانی و خارجی و مصاحبه با افراد موفق این حوزه در ایران و با استفاده از دانش روز دنیا، شیوه ای را ابداع نمودیم که اگر افراد مطابق دستور العمل های آن برای راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی خود عمل کنند با ضریب اطمینان بالایی موفقیت آنان تضمین می شود، این شیوه طی سه سال گذشته بر روی  کسب و کار های مختلف به کار گرفته شده  و پس از اصلاح و بهینه سازی، هم اکنون آماده معرفی و آموزش به افراد علاقه مند میباشد.

در راه اندازی کسب و کار اینترنتی با شیوه e-ACT چهار مرحله در نظر گرفته شده است که علاقه مندان به ترتیب وارد هر مرحله می شوند و مطابق دستور العمل های هر مرحله گام به گام به صورت عملی کسب و کار خود را پایه ریزی میکنند تا جایی که پس از اتمام هر چهار مرحله مجموعا به مدت سه ماه دوره آموزشی،  کسب و کار اینترنتی آنها آماده بهره برداری می شود و علاوه بر دریافت مدارک معتبر و بین المللی آماده مدیریت و کسب درآمد خواهند شد.

از آنجایی که هر تازه کاری علی رقم داشتن دانش کافی در هر حوزه ای به دلیل نداشتن تجربه کافی ممکن است راه را درست نرود و یا مسیر طولانی تری را طی کند تا به مقصد برسد، حضور یک مربی کار بلد در کنار او الزامی است تا با رصد کردن فعالیت های او و گوشزد کردن نکات مهم و شناسایی ایرادات و آموزش صحیح مدیریت کسب و کار اینترنتی وی مسیر را برای رسید به هدف هموار تر و اشتیاق برای ادامه فعالیت و رسیدن به موفقیت را در وی افزایش می دهد. از این رو مرحله نهایی شیوه e-ACT  که همراهی یک مربی با فارغ التحصیلان به مدت شش ماه است آغاز می شود، پس از اتمام این شش ماه فارغ التحصیل به مرحله استقلال خواهد رسید و مهارت های لازم برای ادامه راه و رسیدن به درآمد مطلوب را کسب نموده و عملا وارد نیای کسب و کار اینترنتی شده و با استفاده از آموخته ها و تجربیات به دست آمده در این مدت وارد مسیر رشد و ترقی کسب و کار خود خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی فارغ التحصیلان که موفق به گذراندن دوره شدند به عضویت خانواده e-ACT می پیوندند و از مزایای آتی آن بهره مند خواهند بود.

شروع کلاس های اولین دوره از روز پنج شنبه 10 دی ماه خواهد بود و تا 29 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. مکان برگزاری: تهران، شریعتی، پایین تر از سیدخندان، وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات.

برای شرکت در دوره و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 66405273 تماس حاصل کنید . همچنین برای ثبت نام در رویداد می توانید به آدرس https://evand.ir/events/spss مراجعه کنید.

 

 

  • Created on .
  • Hits: 6596