دوره ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دوره ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

پس از تحقیقات و مطالعات فراوان برروی کسب و کار های موفق ایرانی و خارجی و مصاحبه با افراد موفق این حوزه در ایران و با استفاده از دانش روز دنیا، شیوه ای را ابداع نمودیم که اگر افراد مطابق دستور العمل های آن برای راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی خود عمل کنند با ضریب اطمینان بالایی موفقیت آنان تضمین می شود، این شیوه طی سه سال گذشته بر روی  کسب و کار های مختلف به کار گرفته شده  و پس از اصلاح و بهینه سازی، هم اکنون آماده معرفی و آموزش به افراد علاقه مند میباشد.

در راه اندازی کسب و کار اینترنتی با شیوه e-ACT چهار مرحله در نظر گرفته شده است که علاقه مندان به ترتیب وارد هر مرحله می شوند و مطابق دستور العمل های هر مرحله گام به گام به صورت عملی کسب و کار خود را پایه ریزی میکنند تا جایی که پس از اتمام هر چهار مرحله مجموعا به مدت سه ماه دوره آموزشی،  کسب و کار اینترنتی آنها آماده بهره برداری می شود و علاوه بر دریافت مدارک معتبر و بین المللی آماده مدیریت و کسب درآمد خواهند شد.

از آنجایی که هر تازه کاری علی رقم داشتن دانش کافی در هر حوزه ای به دلیل نداشتن تجربه کافی ممکن است راه را درست نرود و یا مسیر طولانی تری را طی کند تا به مقصد برسد، حضور یک مربی کار بلد در کنار او الزامی است تا با رصد کردن فعالیت های او و گوشزد کردن نکات مهم و شناسایی ایرادات و آموزش صحیح مدیریت کسب و کار اینترنتی وی مسیر را برای رسید به هدف هموار تر و اشتیاق برای ادامه فعالیت و رسیدن به موفقیت را در وی افزایش می دهد. از این رو مرحله نهایی شیوه e-ACT  که همراهی یک مربی با فارغ التحصیلان به مدت شش ماه است آغاز می شود، پس از اتمام این شش ماه فارغ التحصیل به مرحله استقلال خواهد رسید و مهارت های لازم برای ادامه راه و رسیدن به درآمد مطلوب را کسب نموده و عملا وارد نیای کسب و کار اینترنتی شده و با استفاده از آموخته ها و تجربیات به دست آمده در این مدت وارد مسیر رشد و ترقی کسب و کار خود خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی فارغ التحصیلان که موفق به گذراندن دوره شدند به عضویت خانواده e-ACT می پیوندند و از مزایای آتی آن بهره مند خواهند بود.

شروع کلاس های اولین دوره از روز پنج شنبه 10 دی ماه خواهد بود و تا 29 بهمن ماه ادامه خواهد داشت. مکان برگزاری: تهران، شریعتی، پایین تر از سیدخندان، وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات.

برای شرکت در دوره و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 66405273 تماس حاصل کنید . همچنین برای ثبت نام در رویداد می توانید به آدرس https://evand.ir/events/spss مراجعه کنید.

 

 

  • Created on .
  • Hits: 6596