میلاد اردوی استارت آپ در باشگاه میلاد شهرداری کرج  اولین اردوی استارت آپ کرج با شعار بزرگ فکر کن ، ولی کوچک عمل کن، 29 تا 31 اردیبهشت درجهانشهر، باشگاه میلاد شهرداری، برگزار می شود.  به گزارش کنسرسیوم کسب و کار های اینترنتی، در اردوی استارت اپ کرج ،علاوه بر اینکه شرکت کنندگان در غالب گروه هایی که تشکیل می دهند روی ایده خود کار می کنند ، سازمان هایی چون شهرداری کرج، بنیاد ملی نخبگان ، بانک مهر اقتصاد، فرش وزرا و... با بیان نیاز هایی که دارند ، موضوعات مشخصی را تعیین کرده و از بهترین ایده ها در آن زمینه مستقیما حمایت خواهند کرد.  وحید عباس زاده ، برگزار کننده و تسهیل گر رویداد در گفت و گو با خبرنگار کنسرسیوم کسب و کار اینترنی ، با اشاره به پتانسیل بالای جوانان و علاقه مندان کار آفرینی در کرج، بیان کرد : هدف اصلی ما این است که فرصتی فراهم کنیم تا تیم ها در این سه روز شکل بگیرند، دموی ایده ها آماده شود، و در نهایت سرمایه گذاران جذب شوند. در همین راستا ما از تمامی افراد و گروه هایی که ایده دارند دعوت کردیم بدون هیچ محدودیتی شرکت کنند، ایده را ارائه دهند، بوم کسب و کار تنظیم کنند و دمو بدهند ، ما از هیچ حمایت و کمکی دریغ نخواهیم کرد. وی همچنین افزود : از مراکز آموزشی چون دانشگاه آزاد کرج، دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه پیام نور ، شرکت الگام و مجتمع فنی کرج تیم هایی شرکت خواهند کرد.     عباس زاده که در برگزاری رویداد های همفکر کرج با حمید توکلی همراهی می کند، با اشاره به حضور نماینده وزیر ارتباطات و نماینده سورنا ستاری ، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، حامیان استانی را نیز معرفی کرد: بنیاد نخبگان ، پارک علم و فناوری البرز ، دانشگاه خوارزمی، شورای شهر و شهرداری واداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز . وی همچنین افزود: : بازرگانی خندان، کارخانه مکسوی ، فرش وزرا و شهر نان به عنوان میهمان و سرمایه گذاران بالقوه حضور خواهند داشت .   عباس زاده گفت: قصد داریم اردوی استارت آپ را به صورت فصلی برگزار کنیم و در صورت وجود پتانسیل لازم در هر دوره تم خاصی برای موضوع ایده ها در نظر بگیریم.  شهر کرج، مرکز استان البرز، یکی از کلانشهر های ایران محسوب می شود که پتانسیل بسیار بالایی از نظر نیروی جوان و علاقه مند به کارآفرینی و استارت آپ دارد. همفکر ، همسو و اردو های استارت آپ مهمترین رویداد هایی هستند که در شهر کرج در حال برگزاری است. با توجه به جوان بودن اکوسیستم کار آفرینی و استارت آپ، دور از انتظار نیست که در آینده نزدیک شاهد پیشرفت های متمایز کننده استان البرز در این اکوسیستم باشیم.

میلاد اردوی استارت آپ در باشگاه میلاد شهرداری کرج

اولین اردوی استارت آپ کرج با شعار بزرگ فکر کن ، ولی کوچک عمل کن، 29 تا 31 اردیبهشت درجهانشهر، باشگاه میلاد شهرداری، برگزار می شود.

به گزارش کنسرسیوم کسب و کار های اینترنتی، در اردوی استارت اپ کرج ،علاوه بر اینکه شرکت کنندگان در غالب گروه هایی که تشکیل می دهند روی ایده خود کار می کنند ، سازمان هایی چون شهرداری کرج، بنیاد ملی نخبگان ، بانک مهر اقتصاد، فرش وزرا و... با بیان نیاز هایی که دارند ، موضوعات مشخصی را تعیین کرده و از بهترین ایده ها در آن زمینه مستقیما حمایت خواهند کرد.

وحید عباس زاده ، برگزار کننده و تسهیل گر رویداد در گفت و گو با خبرنگار کنسرسیوم کسب و کار اینترنی ، با اشاره به پتانسیل بالای جوانان و علاقه مندان کار آفرینی در کرج، بیان کرد : هدف اصلی ما این است که فرصتی فراهم کنیم تا تیم ها در این سه روز شکل بگیرند، دموی ایده ها آماده شود، و در نهایت سرمایه گذاران جذب شوند. در همین راستا ما از تمامی افراد و گروه هایی که ایده دارند دعوت کردیم بدون هیچ محدودیتی شرکت کنند، ایده را ارائه دهند، بوم کسب و کار تنظیم کنند و دمو بدهند ، ما از هیچ حمایت و کمکی دریغ نخواهیم کرد. وی همچنین افزود : از مراکز آموزشی چون دانشگاه آزاد کرج، دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه پیام نور ، شرکت الگام و مجتمع فنی کرج تیم هایی شرکت خواهند کرد.

چاپ ایمیل

نکته هایی پیرامون SPSS و پایان نامه نویسی

کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی با همکاری دانشکده کار آفرینی دانشگاه تهران، اقدام به برگزاری یک سمینار 3 ساعته با موضوع "نکاتی پیرامون SPSS و پایان نامه نویسی" کرده است. این رویداد با حضور مهندس محمد سالمیان کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی انجام خواهد شد همچنین گواهی نامه حضور در این سمینار به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.

این سمینار چهار شنبه 14 بهمن از ساعت 13 الی 17   در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به آدرس خیابان کارگر شمالی، خیابان 16 (فرشی مقدم )، سالن آمفی تئاتر دانشکده کار آفرینی برگزار خواهد شد.

از علاقه مندان دعوت می شود برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66405273 تماس حاصل کنند . همچنین برای ثبت نام در رویداد می توانید به آدرس https://evand.ir/events/spss مراجعه کنید.

چاپ ایمیل

  • 1
  • 2